WAKACJE

Magda

WAKACJE

Postautor: Magda » 02 lis 2016, 11:49

Może popiszmy o wakacjach zrobi nam się cieplej w taki deszczowy dzień !!! Albo pomarzyć o wyjazdach w gorące klimaty co wy na to zapraszam :P

gawor

Re: WAKACJE

Postautor: gawor » 03 lis 2016, 12:58

Na wakacje to ja bym chciał wyjechać na księżyc ,żeby się oderwać od rzeczywistości pomarzyć w ciszy i spokoju,pewnie dopiero patrząc na ziemię z tak daleka i widząc ją taką błękitną kulkę którą można zmieścić w dłoniach dochodzi do nas że ta nasza błękitna ziemia jest taka krucha a my jesteśmy jak taki kosmiczny pyłek,JA chcę na Galapagos i nawet nie wiem dlaczego :?: :!:

darek

Postautor: darek » 06 lis 2016, 8:32

Ja byłem w tym roku w Kołobrzegu,ogólnie ok ,tylko woda była jakoś dziwnie zimna a po za tym to jest tam gdzie spędzać wolny czas.Można na miasto i nad samym morzem jest wiele atrakcji tym bardziej są tam sanatoria to coś dla tancerzy :D i po prostu ciągle coś się tam dzieje.

Monia

Postautor: Monia » 27 kwie 2017, 6:17

Też kiedyś byłam w Kołobrzegu i fakt wiele się tam dzieje nawet i telewizja często robi tam programy ale jednak ja wolę jeziora tak nie wieje no i cieplejsza woda.Byłam w tym roku w Siemianach koło Iławy gorąco polecam na Jezioraku pływaliśmy motorówką a i dużo żagli pływało ,długie jezioro można płynąć i płynąć .Kanałami też pływaliśmy z jeziora na jezioro , do Iławy da się wpłynąć i zacumować przy kawiarenkach

Ostatnio przesunięty w górę 27 kwie 2017, 6:17 przez: Anonymous.

Wróć do „Witamy! - Zespół tyra.com.pl zaprasza do korzystania z Forum.”